Nový ceník platný od 18.2.2019

Hotel pro psy Valentin se nachází v obci Svatá Kateřina v malebné krajině na okraji Moravského krasu. 

Pejsci jsou u nás ubytovaní v prostorných, vytápěných místnostech s výhledem do dvora a do zahrady. Podle přání zákazníka ubytujeme vašeho pejska v soukromí nebo ve společnosti dalších psích kamarádů. Kapacita hotelu je omezena, kvůli komfortu našich psích hostů.  

Venčení probíhá 4 krát denně na přilehlé zahradě nebo formou vycházek po okolní přírodě. Lokalita, ve které se Hotel pro psy Svatá Kateřina nachází, vybízí ke krásným procházkám. Nekonfliktní psi jsou venčení ve skupinkách. Pokud není důvod, zbytečně je neizolujeme. Váš pejsek tedy může získat nového kamaráda a odloučení od pánečka je pro něj mnohem snazší. Jelikož je hotel provozován v domácím prostředí, mají naši psí hosté téměř neustálý dohled. V rámci péče o zdraví vašeho čtyřnohého přítele spolupracujeme s MVDr. Martinem Petrlíkem.

Ubytováváme i háravé fenky, chronicky nemocné psy vyžadující speciální režim nebo psy bojácné, těžko zvladatelné.

Mezi naše další služby také patří výcvik psů. Více ZDE.

Pokud si přejete, se předem podívat, kam a komu svého pejska chcete svěřit, rádi vás u nás provedeme a zodpovíme vaše dotazy. Prohlídky je však nutné předem telefonicky domluvit, abychom se vám mohli plně věnovat.

Nabízíme také možnost vyzvednutí pejska u Vás doma. Z naší zkušenosti je to mnohem lepší pro psy víc fixované na své majitele. Po skončení pobytu Vám ho zase rádi přivezeme. 

Neváhejte nás proto kontaktovat telefonicky, emailem nebo prostřednictvím naší facebookové stránky www.facebook.com/hotelpropsysvatakaterina.

Srdečně se na Vás a vaše čtyřnohé mazlíčky těšíme!
Monika a Miroslav Valentinovi

                       REZERVACE

                                 Vaši rezervaci potvrdíme nejpozději do 48 hodin